Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Společnost na klíč

 

Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu již založené ready made společnosti, rádi vám založíme společnost na klíč, přesně podle vašich představ.  V tomto případě Vám ušetříme náročné studium legislativy, běhání po úřadech a zdlouhavé papírování a v konečném důsledku i čas.  

Nabízíme vám komplexní konzultační servis.  Výrazně tím zkrátíte celý proces založení, takže už přibližně za více než 10 dní budete moci s novou firmou podnikat. Zajistíme založení firmy, registraci v obchodním rejstříku a všech nezbytných úřadech. Dále zařídíme zprovoznění datové schránky, internetové domény i zřízení pevné linky v našem office centru a můžeme Vám poskytnou celou řadu další služeb. Tento postup založení společnosti s.r.o. je velmi rychlý, pohodlný a hlavně zaručený.

Při zakládání společnosti na klíč budeme muset složit základní kapitál společnosti v požadované výši.

Jako podporu pro zakládání společnosti na klíč poskytujeme sídlo, služby virtuální kanceláře a další doplňkové služby

AKCE: V případě zakládání společnosti na klíč od naší společnosti při současném objednání sídla společnosti poskytujeme slevu ve výši 15%  na služby sídla společnosti.

 V případě zájmu o nabízenou službu nebo o  další informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 466 649 019, 777 649 019  nebo na e-mailu

Kromě výše uvedených doplňkových služeb, služeb sídla společnosti, služeb virtuální kanceláře Vám dokážeme výhodně poskytnout další služby nezbytně spojené s fungováním společnosti: