Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Ready made společnosti, zakládání společností na klíč

 

Pro zájemce o podnikání v nové společnosti máme 2 alternativy, které se od sebe pouze liší okamžikem zahájení jednat za společnost a tím mít možnost reálně zahájit podnikání s novou společností:

  • Ready made společnost

Jako ready made společnosti se označují firmy, které byly založeny pouze k následnému prodeji novému majiteli. Ten se koupí ready-made společnosti vyhne zdlouhavému byrokratickému procesu se zakládáním a nutnosti složit základní kapitál. S novou firmou může začít prakticky okamžitě podnikat.

 

  • Společnost na klíč

Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu již založené ready made společnosti, rádi vám založíme společnost na klíč, přesně podle vašich představ.  V tomto případě Vám ušetříme náročné studium legislativy, běhání po úřadech a zdlouhavé papírování a v konečném důsledku i čas. Při zakládání společnosti na klíč budeme muset složit základní kapitál společnosti a na zahájení podnikání vyčkat až do zápisu do obchodního rejstříku (zpravidla 15-30 dnů)

Pro obě alternativy poskytujeme sídlo, služby virtuální kanceláře a další doplňkové služby

AKCE:  V případě prodeje ready made společnosti nebo založení společnosti na klíč od naší společnosti při současném objednání sídla společnosti poskytujeme slevu ve výši 15%  na služby sídla společnosti.

 V případě zájmu o nabízenou službu nebo o  další informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 466 649 019, 777 649 019  nebo na e-mailu

Kromě výše uvedených doplňkových služeb, služeb sídla společnosti, služeb virtuální kanceláře Vám dokážeme výhodně poskytnout další služby nezbytně spojené s fungováním společnosti: