Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality
Informace, které Vás zajímají

  • Chci znát možnosti a rozsah služeb účtárny na klíč

 

Účtárna na klíč

Motto: Šetříme Vaši energii i čas

Tento produkt je připraven zejména těm manažerům, kteří myslí na svou firmu a jsou mistry v oboru, ve kterém podnikají a na vedení účetnictví jim nezbývá čas a ani síly.  Rádi by však vždy a včas dostávali informace o tom, jak se jejich firmě daří, aby mohli ve správnou dobu realizovat svá rozhodnutí a svoje záměry.

Snahou podnikatelských subjektů je nerozmělňovat svou pozornost řízením mnoha oddělení ve své vlastní firmě, nýbrž soustředit se na vlastní podnikatelskou činnost a podpůrné činnosti přenechat externím firmám, které se právě na tyto činnosti specializují. Mnohé firmy by se rády zbavily své drahé a neefektivní účtárny. Na druhou stranu ale nechtějí toto oddělení zcela předat do rukou externí firmy. Pro takové případy je zde naše nabídka účtárny na klíč.

Součástí účtárny na klíč je:

Díky novým technologiím jsou tyto služby nyní přístupné i menším a středně velkým firmám. Náklady na tento kompletní ekonomický servis, který poskytuje neporovnatelný komfort ve srovnání s klasickou účtárnou, nepřevýší náklady na provoz běžné účtárny provozované podnikem.