Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Účetnictví on-line, vzdálený přístup

Informace, které Vás zajímají

 

Motto: Umožňujeme klientům zbavit se činností, které nepatří k hlavnímu předmětu podnikání

Outsourcing účetnictví prostřednictvím metody on-line
Při poskytování svých služby v rámci outsourcingu účetnictví  se snažíme neustále o zdokonalování, rozšiřování možností a to moderním způsobem a to prostřednictvím služby účetnictví on-line. Cílem je nabídnout klientovi službu tak, aby co nejméně času věnoval účetní a daňové agendě a mohl svůj čas věnovat rozvoji svého podnikání. Služba účetnictví on-line šetří nejen časem, ale i významně finančními prostředky.

Víme jak na to!
V rámci této služby má klient aktivní (on-line) přístup do ekonomického systému a tento stav mu přinese nejen výhodu soustavné kontroly účetnictví, ale zároveň bude mít i značný přínos pro efektivitu vzájemné spolupráce. Systém umožňuje vkládat prvotní doklady přímo klientovi včetně možnosti přiložení skenu příslušného dokladu a to do jednotlivých modulů systému. Jedná se zejména o faktury, pokladnu, skladovou evidenci, ale případně i o  možnost  zpracování banky, příkazů k úhradě,…  Na straně klienta se tak nemusí jednat o kvalifikované účetní, ale postačí zapracovaný administrativní personál. Naše kvalifikovaná účetní takto pořízená data prověří, doplní a zaúčtuje složitější účetní zápisy. Tím se jednak ušetří čas spojený se zasíláním fyzických dokladů, dále se zrychlí zadávaní dat, neboť se uskutečňuje průběžně ze strany klienta s následnou kontrolou v naší společnosti, na zpracování účetnictví pracuje obě dvě strany průběžně.  Další výhodou pro klienta je on-line přístup ke všem informacím z účetnictví (aktuální stav závazků, pohledávek, finančních a manažerských výstupů, …). Už není nutné telefonovat účetní do naší společnosti, aby vám zaslala nějaké informace, pohodlně si je vytisknete přímo ze systému.   mzdy specializováni.

Svěřte odbornost naší společnosti, ale ponechte si aktivní přístup do vaší agendy. Tímto postupem zkombinujeme výhody outsourcingu (kvalita, flexibilita, odbornost) a standardního zpracování ve firmě (průběžná kontrola, dostupnost)

V případě zájmu o další informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 466 649 019, 777 649 019 nebo na e-mailu

Službu účetnictví on-line můžete využít společně s dalšími službami: