Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality
Informace, které Vás zajímají

 

Školení v oblasti účetnictví, daní a ekonomického software PREMIER

Motto: Předáváme Vám naše zkušenosti

Seznam školení v oblasti daní

B.111 – Zdanění mezd a platů v roce 2008

Školení bude zaměřeno na změny při výpočtu mezd a platů od 01. 01. 2008, které jsou dány schválením reformy veřejných financí.  Bude mimo jiné vysvětlen nový pojem „superhrubá mzda“ a její dopad do zpracovávaných mezd.  Jednotlivé položky změn reformy veřejných financí budou vysvětleny  na základě konkrétního postupu zpracování a výpočtu mzdy a platu. Školení dále bude obsahovat změny v oblasti zdravotního a sociálního pojištění a zároveň i změny v oblasti penzijního připojištění a životního pojištění.

B.112 – Daň z příjmu 2008

Obsahem školení bude rozbor významných, nově schválených změn zákona o daních z příjmů na základě reformy veřejných financí. Tyto změny patří k nejvýznamnějším a nejrozsáhlejším co do obsahu, filozofie a pojetí zákona za několik posledních let. Tato novela bude  účinná už od 01. 01. 2008.  Dalším důležitým bodem výkladu bude vysvětlení dopadu pokynu D 300.

B.121 – DPH v roce 2008

Reforma veřejných financí účinná od 01. 01. 2008 zasáhla významnou měrou i zákon o DPH.  Na školení bude proveden rozbor rozsáhlých změn včetně návazností na přijaté informace, stanoviska a sdělení Ministerstva financí k zákonu o DPH.