Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Poskytnutí adresy, sídla, virtuální kancelář

 

Motto: Získejte obchodní adresu, sídlo firmy v Pardubicích a další služby za výhodnou cenu

V rámci této oblasti poskytujeme následující služby:

 

Našich služeb mohou využívat i klienti, kteří nepotřebují do našeho           business centra umístit sídlo své společnosti, ale vyhovuje jim         možnost mít kontaktní adresu pro styk s veřejností, případně      doručovací adresu pro příjem pošty.

 

V rámci této služby také automaticky zajišťujeme naplnění všech podmínek, které obecně závazné předpisy pro sídlo společnosti   vymezují. Samozřejmostí je v našem business centru je recepce, sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti.

 

V rámci této služby také automaticky zajišťujeme naplnění všech podmínek, které obecně závazné předpisy pro provozovnu insolvenčního správce. Samozřejmostí je v našem business centru je recepce, sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti.

 

Zde se jedná o další služby, které navazují a svým způsobem      rozšiřují služby poskytnutí adresy, sídla.  Nabízíme různé možnosti administrativní podpory, organizačního zajištění,         pronájem zasedací místnosti a celou řadu dalších služeb.

 

 V případě zájmu o nabízenou službu nebo o  další informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 466 649 019, 777 649 019  nebo na e-mailu

Kromě výše uvedených doplňkových služeb, služeb sídla společnosti, služeb virtuální kanceláře Vám dokážeme výhodně poskytnout další služby nezbytně spojené s fungováním společnosti: