Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Varianty (možnosti) při poskytnutí sídla

 

Ve vazbě na poskytnutí sídla (adresy) společnosti nebo v rámci prodeje nové společnosti Vám můžeme nabídnout následující služby:

Sídlo společnosti - virtuální kancelář

Vzhledem k této službě nemusíte platit vysoký nájem za kancelář, kterou nevyužíváte 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Umožníme vám, aby se kontaktním místem nebo sídlem vaší firmy stalo naše office centrum. Zde budete mít zřízenou poštovní schránky, můžeme využít i telefonní linku s operátorkou, která bude přijímat a evidovat vzkazy vašich potenciálních zákazníků i dodavatelů, případně přímo vyřizovat hovory. Vaše virtuální kancelář tak bude fungovat za zlomek ceny té skutečné a přitom efektivněji.

Jednorázový pronájem kanceláře, zasedací místnosti

Nabízíme Vám naše prostory v Pardubicích  (kancelář-jednací místo pro 4 osoby, zasedací místnost pro 20 osob) pro veškerá obchodní jednání včetně  veškerého  servisu a internetového připojení. Může  to být  ideální místo pro setkání s klienty i pro pracovní porady.

Administrativní a asistentské služby

Celé řadě našich klientů zajišťujeme administrativní služby v rozsahu dle jejich konkrétních požadavků. Nejčastěji se jedná o vyřizování e-mailové komunikace, zpracování firemní korespondence,  přípravu dopisů a obchodních nabídek,... Vaše virtuální kancelář tak může velmi dobře fungovat s naší skutečnou asistentkou stejně jako jakákoliv draze placená kancelář se stálým zaměstnancem.

Účetnictví, mzdy, daně, poradenství

V případě zájmu vám rádi pomůžeme se zajištěním dalších podnikatelských záležitostí. Zpracujeme pro Vás účetnictví, mzdy, poskytneme Vám služby daňového poradce včetně účetního, organizačního a ekonomického poradenství. Zajistíme pro Vás veškeré jednání a kontakty s úřady a finančními institucemi. 

IT poradenství, výběr vhodného ekonomického informačního systému

Vybereme pro Vás odpovídající ekonomický informační systém, zajistíme jeho implementace na Vaše konkrétní podmínky.

Marketing, webdesign, SEO

Zajistíme výrobu propagačních materiálů, výrobu webových stránek, reklamní i jiné služby.

 

 V případě zájmu o nabízenou službu nebo o  další informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 466 649 019, 777 649 019  nebo na e-mailu