Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

O nás

 

Společnost CONTO SERVIS s.r.o. je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která vznikla v roce 2004 na základě několikaletých zkušeností jejich zakladatelů.  Během své doby působnosti na trhu si velmi dobře upevnila své postavení v tomto oboru a to nejen v Pardubickém a Královehradeckém kraji, ale také v Praze, v kraji Libereckém, Středočeském a v kraji Vysočina. Služby neposkytujeme pouze v rámci České republiky, ale máme své zákazníky v Německu a Severním Irsku.

Je pro nás velmi důležitá stabilita firmy a jejího fungování. Tak jako se židle opírá o čtyři nohy, tak i naše společnost staví na čtyřech pilířích:

  • účetnictví a mzdy,
  • poradenství (daňové, ekonomické, organizační…),
  • ekonomický systém,
  • školení.

Než jsme společnost založili, tak jsme dlouze přemýšleli nad tím, jakou službu či produkt zákazníkovi nabídnout, abychom co nejlépe vyhověli jeho požadavkům. Naší snahou bylo propojit naše bohaté zkušenosti z oblasti účetnictví, mezd, daní, ekonomie, managementu, marketingu a ekonomických systémů. Naším cílem bylo tyto zdánlivě odlišné činnosti propojit v jeden komplexní celek, který bude mít jasný a určitý přínos pro zákazníka. Všechny tyto činnosti jsou důležité pro úspěšný vývoj každé společnosti a v jejich správném propojení se skrývá významný potenciál.

Na druhou stranu si velmi dobře uvědomujeme, že je na trhu spousta lidí, kteří hledají pouze dílčí řešení. Není naším cílem zákazníka přesvědčovat o dokonalosti komplexního řešení a nutit ho ke změnám ve věcech, které má již vyřešeny a které mu vyhovují. Každý z nás má jiné požadavky a představy a my se snažíme vždy najít to nejlepší řešení v individuálních případech. Na základě našich zkušeností může náš názor zákazníkovi otevřít úplně nové možnosti v podnikání.