Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Mzdy a personalistika

Informace, které Vás zajímají

 

Motto: Bez práce nejsou koláče

Vaši mzdovou agendu profesionálně zpracujeme!

Mzdová legislativa České republiky opravdu není nic jednoduchého a ve spleti novel a změn se jen těžko orientuje. Na to, aby mzdy a personalistika  Vašich zaměstnanců byla zpracována opravdu kvalitně, byste potřebovali přinejmenším mzdovou účetní, právníka a kvalitní software. O ostatních režijních nákladech s tím spojených ani nemluvě. Kromě toho by se ve Vašem  kalendáři  musely neustále objevovaly zákonné termíny, ve kterých byste museli jednotlivé povinnosti v rámci mezd a personalistiky splnit. Tyto termíny jsou závazné a jejich nesplnění by mohlo mít za důsledek sankce ze strany správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven, finančního úřadu, …

 

Víme jak na to!

Prostřednictvím námi zajištěného outsourcingu mezd a personalistiky Vás zbavíme všech starostí s tímto spojených. Vycházíme z předpokladu, že setkání s Vašimi klíčovými lidmi a péče o Vaše podnikání jsou pro Vás důležitější než kontrola mzdových výkazů Vašich zaměstnanců nebo jejich registrace na správě sociálního zabezpečení a  různých zdravotních pojišťovnách a dalších státních institucích.

Naše společnost zpracovává mzdovou agendu pro malé firmy od jednotek zaměstnanců až střední společnosti s počtem několika stovek pracovníků.  Tato činnost je prováděna s měsíční periodicitou a je zajišťována pracovníky, kteří jsou na mzdy specializováni.

Více o rozsahu zpracování mezd a personalistiky – mzdového a personálního outsourcingu.

 

Diskrétnost je při naši práci samozřejmostí

Mzdová agenda je zpracovávána za podmínek zajišťujících minimalizaci rizik spojených s únikem informací. Garantujeme plnou odpovědnost za poskytnuté služby a jsme smluvně vázány povinností dbát na to, aby se důvěrné informace zákazníka, které bude využívat ke své činnosti, nedostaly do rukou třetí osoby nebo nebyly jinak zneužity proti zájmům zákazníka.

V případě zájmu o nabízenou službu nebo o  další informace nás prosím kontaktujte na tel.čísle 466 649 019, 777 649 019  nebo na e-mailu