Nabídka řešeníO násKontaktInformační servisAktuality

Ekonomický software – PREMIER system

Informace, které Vás zajímají

 

Chci znát největší výhody Vašeho systému

Každý produkt, který na trhu v oblasti ekonomických systémů naleznete, má řadu výhod a nevýhod. Vaším úkolem je zorientovat se mezi desítkami nabídek a vybrat systém, který splní naprostou většinu Vašich požadavků nebo je jeho dodavatel schopen rychle nabídnout odpovídající řešení.

Právě nabídku odpovídajícího řešení považujeme za jednu z největších výhod ekonomického software PREMIER system. Řešení se aplikuje na podmínky společnosti ve vazbě na firemní procesy a jsou možné i individuální úpravy v programu včetně návazných tiskových sestav.

Výhody však nehledejte jen v samotném systému, ale zajímejte se i o svého dodavatele a způsob nasazení. Právě naše zaběhlé implementační postupy, návrhy řešení a případné úpravy až po předání systému do užívání jsou další významné výhody.

Proč kupovat celý systém nebo jeho části, když mohu zakoupit jen moduly, které opravdu potřebuji? Modularita je další výhodou, kterou se může PREMIER system pochlubit. Všechny moduly software PREMIER system spolu těsně spolupracují, ale každý z nich může být používán i samostatně.

Po vstupu do EU je další významnou výhodou jazyková a legislativní lokalizace software. PREMIER systém je jazykově lokalizován do anglického, německého a slovenského jazyka a zároveň umožňuje tisk výkazů v jazyce italském a ruském.  Legislativní lokalizace je připravena pro Slovensko.

Výhodnou nabídku služeb v rámci PREMIER system doplňuje i novinka PREMIER outsourcing. Jedná se o možnost využívat software PREMIER system, který je provozován na mimofiremním výkonném serveru a uživatel se k němu připojuje zabezpečeným způsobem, ať už z prostředí společnosti či kteréhokoliv místa na cestách a umožňuje pracovat i z domova. Zároveň také umí on-line propojit vzdálené pobočky.

Shrnutí výhod:

  • otevřenost systému úpravám
  • implementační postupy
  • modularita
  • jazyková a legislativní lokalizace
  • PREMIER outsourcing